Bezoek aan de Tweede Kamer

Verslag bezoek aan de Tweede Kamer

Op vrijdag 11 oktober brachten we een bezoek aan het Binnenhof. Dat gebeurde in twee groepen. In de ochtend waren nog enkele plekken beschikbaar; in de middag was het maximale aantal van 30 deelnemers aanwezig.
Na een korte film over de geschiedenis van het Binnenhof bezochten we de vergaderzaal van de Tweede Kamer waar onze gids van alles vertelde over de inrichting, de verschillende plaatsen die de leden van de Tweede Kamer gebruiken en de plekken waarop de ondersteuners en verslagleggers plaats nemen. Daarnaast was en ruim tijd om vragen aan onze gids te stellen die hij alle deskundig kon beantwoorden.
Het bezoek in de ochtend werd afgesloten met een bezoek aan Dudok waar iedereen kon genieten van een kop koffie of thee met appeltaart. Het bezoek in de middag werd afgesloten met een drankje en wat bittergarnituur bij Luden op het Plein.
Het was een geslaagde dag, waarvan we een aantal foto’s hieronder hebben opgenomen. Tip: klik op de foto om deze te vergroten.