Soosmiddag van
3 juni op OCW

Presentatie Wim Neerings

Vrijdagmiddag 3 juni meldde een flinke groep leden van de Seniorenvereniging zich voor het eerst in bijna twee jaar voor een gezellige soosmiddag. Het was heerlijk om weer eens voet te zetten in het vertrouwde OCW-gebouw, de Hoftoren. Als opwarmertje stond een lezing van een van onze oudste en trouwste leden, Wim Neerings, gepland over “het ontstaan en de geschiedenis van Den Haag”. Helaas is dat er niet van gekomen door een technisch mankement aan de door hem voorbereide powerpointpresentatie. Met veel improvisatietalent heeft Wim iedereen toen meegenomen op een reis langs onze jeugd, aan de hand van een bestand met tientallen foto’s uit de jaren 50. Bij de beelden van zwarte kolenkachels, hoelahoeps, en lang vervlogen vervoermiddelen ging steeds een golf van herkenning door de zaal.
Na een kleine drie kwartier en een mooi dankwoord mét een fles jonge jenever van onze voorzitter Mark Weekenborg, zette iedereen zich enthousiast aan het lessen van de dorst en het bijpraten met oude bekenden.  Met het rondgaan van twee flinke ‘bruine fruitschalen’ was de soosmiddag compleet.

Om de foto's in groter formaat te bekijken: klik op enige foto.