Terugblik op de nieuwjaars-bijeenkomst van 22 januari 2020

Nieuwjaarsbijeenkomst 22 januari 2020

De eerste genodigden aan de Nieuwjaarslunch waren al vèr voor de aangegeven verzameltijd aanwezig bij het Carlton Beach Hotel. Kenmerkend voor het enthousiasme om deel te nemen aan  deze altijd goed bezochte bijeenkomst.
Na de ontvangst met een aperitief, sprak voorzitter Rina Koeners het gezelschap toe en moest helaas melden dat de secretaris-generaal van het ministerie, Marjan Hammersma, door ziekte verhinderd was om aanwezig te zijn. Mede namens haar nodigde zij de aanwezigen uit tot het uitbrengen van een toost op een gelukkig en gezond 2020. 

Hieronder vindt u – met dank aan fotograaf Wijnand Heyer - een foto-impressie van deze middag waarop we door het ministerie op een heerlijke lunch getrakteerd  werden.

Tip: klik op de foto om deze te vergroten.