5 juli 2019 boottocht met de Ooievaart door
Den Haag

verslag van de boottocht met de Ooievaart door den Haag op vrijdag 5 juli 2019

Met weinig wind en een lekker zonnetje voeren we uit met 2 boten van de Ooievaart om Den Haag vanaf het water te bekijken. Aan boord een schipper en een gids die als vrijwilligers van de Ooievaart onze reis begeleiden. Na een reisje waarop we bij veel bruggetjes in de boot moesten bukken en ook vlak langs het ministerie van OCW kwamen, werd de middag afgesloten met een borrel met hapje op de Pakschuit aan de Dunne Bierkade. Het enthousiasme voor deze reis was groot en helaas moesten we een aantal inschrijvers teleurstellen omdat we niet meer bootruimte konden bijhuren. Maar dat was ook het enige donkere randje aan deze verder zeer geslaagde middag.  Van Huib van Straaten en zijn vrouw ontving het bestuur het volgende bedankmailtje:

 Wil jij de organisatoren van deze boottocht namens mijn echtgenote en mij hartelijk danken voor deze mooie boottocht. Wij hebben er zeer van genoten en dan is o.i. een compliment naar de organisatoren zeker op zijn plaats. Bij deze!

 Met vriendelijke groeten,

Huib en Ida van Straaten