Verslag van de Kerstviering van  18 december

Verslag Kerstviering 2019

Op woensdag 18 december vond de Kerstviering plaats in de Barcelonazaal van de Hoftoren.

Zo’n 90 deelnemers waren daar op afgekomen, waarmee de maximale capaciteit van de zaal werd bereikt. Gast op deze bijeenkomst was butler Laurens die het gezelschap anekdotes vertelde uit zijn leven als butler en uitgebreid vertelde over goede manieren: het verhaal van ‘Hoe heurt het?’.

De aanwezigen werden volop betrokken bij de uiteenzetting van hoe je te gedragen in belangrijke kringen. En dat ging bijvoorbeeld uitgebreid over het dekken van een dinertafel, tafelmanieren, kleding, recepties en geschenken. De zeer geslaagde bijeenkomst werd afgesloten met drankjes en hapjes waarbij het bittergarnituur als vanouds hoog scoorde.

Getuige de talrijke zeer positieve ervaringen zal het nog een kunst worden om volgend jaar een tenminste net zo’n leuke Kerstbijeenkomst te organiseren.

Van de bijeenkomst vindt u hieronder een foto-impressie. TIP : klik op de foto voor een vergroting daarvan!