IMG 9642d 3

Zomerborrel in Salsastijl

Een swingende bijeenkomst !

Bij het bedenken van een vorm voor de zomerborrel kwam het idee naar boven om deze een feestelijk tropisch karakter te geven. En wat geeft meer sfeer dan een tropisch versierde feestzaal, zomercocktails, heerlijke hapjes, salsamuziek en een demonstratie van deze dans door een danspaar? Dat deze formule werkte bleek toen een grote groep aanwezigen zich door het danspaar liet onderrichten in de basispassen van de salsa. Het enthousiasme voor deelname was groot, terwijl anderen er juist voor kozen om gezellig met oud-collega’s bij te praten. Kortom, iedereen die naar deze zomerborrel kwam heeft genoten van een heerlijke middag.
Winny Filippo heeft op deze middag uitgebreid op beeld vastgelegd. Deze foto’s kunt u hieronder bekijken. Door op een foto te klikken, wordt deze vergroot weergegeven.